
Треньорът на Милан Масимилиано Алегри поздрави Сампдория за добрия резултат.
„Работата на момчетата беше добра. Изключително съм доволен от играта, която показахме," заяви Алегри.
„Искахме да спечелим този мач, но Сампдория направи това невъзможно за нас. Представиха се на изключително ниво. Бяха блестящи. Доволен съм от представянето на Робиньо," сподели още той.
„Важно е, че все пак успяхме да спечелим нещо в срещата и показахме на какво са способни," завърши треньорът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ