
Президентът на Милан Силвио Берлускони е подкрепил наставника на „росонерите" Масимилиано Алегри след загубата от Реал Мадрид и най-вече слабата игра в мача. Тази вечер Милан гостува на Наполи и се очертава много интересен сблъсък на „Сан Паоло", където и двата отбора ще излязат за победа.
„Чух се с Берлускони в петък и той ми каза да продължавам по този начин."
„Някакви критики? Не, той е много спокоен," добави Алегри.
В Милан има проблеми с някои контузени защитници и не се знае какви ще бъдат стартовите 11.
„Даниеле Бонера ще игра отдясно, а Антонини отляво на защитата. Неста заедно със Сократис или Йепес ще бъдат в центъра на защитата."
„Зеедорф или Робиньо? Все още имам съмнения по този върпос," добави Алегри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ