
В последно време изглежда, че звездата на Рома Франческо Тоти е загубил уважението си от страна на привържениците на "вълците", но бившият централен защитник на клуба Алдаир разкритикува тези, които го ругаят.
„Тоти не го заслужава. Той е дал толкова много за Рома през всички тези години и феновете са му страшно задължени", заяви бразилецът.
"Много съм разочарован от всичко, което става напоследък, но съм сигурен, че всичко ще се върне по старо му", заяви либерото пред RomaGiallorossa.com.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ