Албертини вярва, че Рома може да спечели Шампионската лига

снимка: racandroll.com.br

Вицепрезидентът на футболната асоциация на Италия Деметрио Албертини вярва, че Рома има всички качества, за да спечели титлата в Шампионската лига.

 

„Мисля, че Рома има всичко необходимо, за да мечтае за финала догодина в Рим. Играха добре срещу Челси и то в Лондон. Имаха малко проблеми през втората част, но това беше заради стабилната преса на англичаните. Надпреварата в Серия А също не е свършила за тях. Не мисля, че Интер са единствените, които могат да вземат титлата." заяви бившият играч на Милан, който беше в Рим, за да представи логото на финала на Лигата.

 

„Вълците" гостуват на Удинезе в неделя в мач от поредния кръг на Калчото.