
Треньорът на Атлетико Мадрид Хавиер Агире заяви днес, че е недоволен от това колко точки има отборът му на този етап на първенството и предрече нов труден тест за неговите момчета срещу Алмериа утре вечер.
„Винаги се опитваме да спечелим, но знаем, че на тази фаза 30 точки не са достатъчни за Шампионската лига. Обикновено за влизане в Лигата са необходими около 65, така че 33 е половината, което математически трябва да е добре. Това че загубихме от Атлетик Билбао миналия кръг ни задължава да победим сега." заяви Агире, който добави, че иска футболистите му да покажат на феновете, че са сплотен колектив, движат се много и търсят победата с всички сили.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ