
Треньорът на Атлетико Мадрид Хавиер Агире беше видимо доволен от победата на своя отбор с 4:1 над Депортиво Ла Коруня, но помоли играчите си да запазят постоянно представянето си.
„Феновете трябва да бъдат доволни, защото отборът изигра много добър мач. Тази среща ни позволи да намалим разликата до лидерите Реал Мадрид, Валенсия и Вилереал, които не успяха да победят през уикенда. Да се надяваме, че ще можем да продължим да се изкачваме нагоре в класирането. Но за това трябва да продължим да играем със същата отдаденост. Сега като преминахме през трудната фаза, важно е да задържим доброто си представяне, което показваме в момента." заяви Агире.
След този мач Атлетико вече са на шесто място със 17 точки, точно след Реал Мадрид и Севиля.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ