Агер не бърза с новия договор

снимка: thesun.co.uk

Даниел Агер за пореден път заяви, че няма да бърза да подновява своя договор с Ливърпул при завръщането си на Анфийлд след световните квалификации с тима на Дания. Бранителят не смята, че фактът че Рафа Бенитес поднови договора си, е определящ и за неговото оставане.

 

24-годишният Агер пада все по-надолу в списъка с титуляри, като мениджърът предпочита Джейми Карагър, Мартин Шкъртел и Сами Хюпия пред датчанина. Милан и Ювентус държат под око бранителя, който има само още година оставаща от договора си на Анфийлд.

 

Самият Бенитес се надява да го задържи при себе си. Испанецът иска Дирк Кайт, Алваро Арбелоа и Фабио Аурелио при себе си, за да запази цялостта на своя състав, след като самият той си осигури оставането при „мърсисайдци".