
Агентът на Давид Вия заяви, че не знае за интерес от страна на Ювентус към испанският нападател. „Старата госпожа" се ослушва за нови нападатели след разочароващия сезон на тима.
„Не знам дали от Валенсия и Ювентус са имали някакви преговори, нямам никакви новини. В този момент Давид е щастлив във Валенсия и не иска да напуска."
Испанският голаджия е искан от Манчестър Сити, Барселона и Челси. Ръководството на Валенсия пък изпитва финансови проблеми и може да потърси сигурност в евентуален трансфер на своя нападател.
"Първо от всичко, никой не е контактувал с нас, и никой не ни е казвал дали той е за продан. Някои хора вярват, че Вия ще бъде пожертван за да се подобри финансовото състояние на клуба, но отново ви казвам, че никой не е говорил с мен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ