Адвокаат: Все още имаме шанс

снимка: БГНЕС

Миналогодишният носител на Купата на Уефа и Суперкупата на Европа Зенит Сент Петербург вчера успя да победи изненадата на турнира в Шампиоснката лига БАТЕ Борисов с 2:0 и по този начин запази шансове за класиране напред във фазата на директните елиминации.

 

Треньорът на гостите в мача беше видимо доволен и заяви след срещата: „Вчера казах, че за загубилия мача ще бъде много трудно да се върне в надпреварата, докато спечелилият все пак има шанс за нещо. Много съм доволен от начина, по който играхме и особено от победата, но все още нищо не се знае в нашата група. Това, което най-много ни помоигна за победата беше времето, в което отбелязахме головете си." заяви холанският наставник на руснаците.