
Нападателят на Арсенал Емануел Адебайор заяви, че е много щастлив от факта, че италианският Милан проявява интерес към него. Според тогоанецът да играе за италианския гранд би било също толкова хубаво, колкото и поп звездата Бийонсе да му бъде приятелка.
"Щастлив съм много, че играя в Арсенал и отбор като Милан се интересува от мен. Това е толкова хубаво, като да си гадже с Бийонсе. Въпреки това, за мен е по-важно да бъда футболист на Арсенал. Тук се чувствам напълно щастлив и не виждам причина да напускам.
В момента съм се съсредоточил в предстоящия мач с Манчестър Юнайтед. Сигурен съм, че можем да победим в този двубой", каза Адебайор.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ