Адебайор сравни Милан с Бийонсе

снимка: dailymail.co.uk

Нападателят на Арсенал Емануел Адебайор заяви, че е много щастлив от факта, че италианският Милан проявява интерес към него. Според тогоанецът да играе за италианския гранд би било също толкова хубаво, колкото и поп звездата Бийонсе да му бъде приятелка.

 

"Щастлив съм много, че играя в Арсенал и отбор като Милан се интересува от мен. Това е толкова хубаво, като да си гадже с Бийонсе. Въпреки това, за мен е по-важно да бъда футболист на Арсенал. Тук се чувствам напълно щастлив и не виждам причина да напускам.

 

В момента съм се съсредоточил в предстоящия мач с Манчестър Юнайтед. Сигурен съм, че можем да победим в този двубой", каза Адебайор.