Адебайор: Победата над Еркулес ни дава увереност преди мача с Лион

галерия:

Нападателят на Реал Мадрид Емануел Адебайор е доволен след победата с 2:0 над Еркулес в Примера Дивисион. Тогоанецът е на мнение, че този успех е изключително ценен за Кралския клуб, защото така отборът ще излезе с повече самочувствие в срещата с Лион от 1.8 финалната фаза на Шампионската лига.

 

"Продължаваме победната си серия и това ни прави по-уверени преди мача с Лион. За нас ще е чудесно, ако разликата с Барселона остане 4 точки и след края на кръга," заяви Адебайор.

 

"Срещу Еркулес създадохме много шансове за гол, но реализирахме само малка част от тях. За всеки футболист е чест да носи фланелката на Реал Мадрид и е нормално да искам, да остана в този клуб и лсед края на сезона," допълни нападателят.