
Нападателят на Манчестър Сити Емануел Адебайор постави в затруднено положение мениджъра си Роберто Манчини, след като получи забрана да старфтира в следващите 4 срещи на „гражданите" заради червения катон в преиграния мач със Стоук във вторник.
Тогоанският национал, който получи директното изгонване заради удар без топка, е решил да не оспорва решението на ФА, за да не си навлече допълнителни неприятности.
Адебайор получи един допълнителен мач към обичйното наказание от три срещи, защото за втори път този сезон получава порицание за грубите си прояви на терена. Новината за отсъствието на нападателя идва броени дни преди дербито в Премиършип срещу Челси.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ