
Футболистите на Арсенал Емануел Адебайори и Тио Уолкът паднаха като жертви в битката срещу Стоук Сити снощи, завършила 1:2. Адебайор бе заменен от Карлос Вела в 73-ата минута, след като получи няколко ритника, а Уолкът се появи като смяна през втората част, но също бе изнесен в края на мача заради контузия в рамото.
"Адебайор и Уолкът получиха доста неприятни контузии. Един или двама други също получиха удари. Това беше един от тези мачове, в които ако не си достатъчно твърд, ставаш по-лабилен и не можеш да се справяш с единоборствата.", заяви мениджърът на отбора Арсен Венгер.
С червения картон на Робин Ван Перси, този мач изглежда ще се окаже с твърде „висока цена" за „артилеристите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ