Адебайор и Уолкът контузени след мача със Стоук Сити

снимка: БГНЕС

Футболистите на Арсенал Емануел Адебайори и Тио Уолкът паднаха като жертви в битката срещу Стоук Сити снощи, завършила 1:2. Адебайор бе заменен от Карлос Вела в 73-ата минута, след като получи няколко ритника, а Уолкът се появи като смяна през втората част, но също бе изнесен в края на мача заради контузия в рамото.

 

"Адебайор и Уолкът получиха доста неприятни контузии. Един или двама други също получиха удари. Това беше един от тези мачове, в които ако не си достатъчно твърд, ставаш по-лабилен и не можеш да се справяш с единоборствата.", заяви мениджърът на отбора Арсен Венгер.

 

С червения картон на Робин Ван Перси, този мач изглежда ще се окаже с твърде „висока цена" за „артилеристите".