Адебайор благодари за Златната топка на Африка

снимка: goal.com

Нападателят на Арсенал Емануел Адебайор чака с нетърпение двубоя в Шампионската лига срещу Рома и реши да коментира мача много преди той да е наближил. Той заяви, че двубоят с Рома ще е труден, но много иска да се изправи срещу Франческо Тоти.


„За нас това ще е труден мач, защото Рома е отбор, който се представя много добре в Европа през последните няколко години. Те имат Тоти, който е чудесен играч. Разбира се до мача има още много време." заяви Адебайор. След това той не пропусна да благодари за наградата Златна топка на Африка, която му беше връчена в Емирейтс хотел в Абу Даби. „Много съм доволен и това е най-важната индивидуална награда, която получавам до момента." коментира Адебайор.