
Мениджърът на Портсмут Тони Адамс заяви, че възнамерява да говори с Интер относно това дали са склонни да пуснат Партик Виейра да напусне клуба. Двамата играха заедно в Арсенал преди години и въпреки че французинът има много проблеми с контузии след напускането си на Англия, според Адамс той има какво още да предложи.
„Бих се радвал да дойде при нас, ако е възможно. За това ще говоря с Жозе Моуриньо. Партик е доказал, че е нападател със силен характер и нищо не рискуваме, ако го вземем при нас." заяви Адамс. Слуховете твърдят, че някои играчи на „Помпи" ще искат да напуснат отбора през зимния трансферен прозорец и мениджърът на отбора иска да се презастрахова с нови попълнения. Адамс обаче реши да покаже твърдостта на характера си и заяви, че ще си тръгне от клуба, ако играчите му са подавани безразборно. „Без добри играчи не можем да направим нищо и има шанс да изпаднем.", увери Адамс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ