
Капитанът на националния отбор на ЮАР Аарон Мокоена разкри, че се е разбрал с ръководството на Портсмут и е подписал 3-годишен договор с клуба.
28-годишният футболист изигра последния си мач за Блекбърн вчера при нулевото равенство с Уест Бромич, след което каза, че от новия сезон вече няма да играе за Роувърс.
„Мога да напусна Блекбърн спокоен, тъй като знам, че съм бил честен и лоялен към клуба", каза Мокоена.
„Кариерата ми ще продължи в Портсмут. Реших, че е време да сменя обстановката, а и другата година е Световното първенство в ЮАР и аз имам нужда да играя редовно, за да се представя добре", добави южноафриканският национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ