Деко: Не се получават нещата при нас

снимка: levski.bg

Мирослав Иванов беше изключително разочарован от загубата на Левски с 3:0 от ЦСКА в днешното Вечно дерби, което беше най-тежката загуба на "сините" в дербито от 10 години насам.

"Не знам какво да кажа. След всеки мач излизаме и говорим някакви неща, но нещата не се получават. Загубихме мача за десет минути. До гола стояхме добре, имахме две ситуации на Генков, но не успяхме да отбележим", коментира шуменския Деко.

"След гола всичко се обърка. Допуснахме грешки, вкараха ни втори, трети... През второто полувреме имахме 3-4 положения, но не можем да вкараме и това е.

Остава ни само да работим и да се опитаме да измием този срам, който се получи. Шокиращо е да ти вкарат три гола за десет минути. Опитахме да се върнем в мача. Трудно вкарваме и това се вижда.

Не се случват нещата при нас. Може би ръководството отново трябва да вземе някакви решения. Футболистите сме най-големите виновници. Факт е, че играем слабо.