
снимка:
flickr.com
Днес в офиса на ПФК Левски бе получен факс от ФК Дебрецен, в който се съобщава, че около 800 привърженици на шампиона на Унгария се очакват да пристигнат в София и да подкрепят тима в първата среща от плейофите на Шампионска лига, съобщава сайтът на "сините".
Двубоят Левски - Дебрецен ще се играе на 19 август от 21,45 ч. на стадион „Георги Аспарухов".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ