800 фена на Дебрецен ще дойдат в София за мача с Левски

снимка: flickr.com

Днес в офиса на ПФК Левски бе получен факс от ФК Дебрецен, в който се съобщава, че около 800 привърженици на шампиона на Унгария се очакват да пристигнат в София и да подкрепят тима в първата среща от плейофите на Шампионска лига, съобщава сайтът на "сините".

 

Двубоят Левски - Дебрецен ще се играе на 19 август от 21,45 ч. на стадион „Георги Аспарухов".