
снимка:
SPORTA.BG
Ръководството на Вихрен (Сандански) реши да запази цените на билетите от миналата година, съобщи пресаташето на тима Стефан Дамянов пред сайта на "зелените".
Още за съботния мач с Левски, феновете на отбора ще могат да влизат на стадиона срещу 3 лева. 1 лев ще бъде входа за ученици и пенсионери, а феновете на гостуващия Левски ще влизат на стадиона в Сандански срещу входен билет от 4 лева.
Интересът към мача е огромен. Феновете от Сандански се готвят трескаво, а от фенклуба дори са се снабдили с нови знамена специално за предстоящия двубой.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ