3 лева за билет за мача Вихрен - Левски

снимка: SPORTA.BG

Ръководството на Вихрен (Сандански) реши да запази цените на билетите от миналата година, съобщи пресаташето на тима Стефан Дамянов пред сайта на "зелените".

 

Още за съботния мач с Левски, феновете на отбора ще могат да влизат на стадиона срещу 3 лева. 1 лев ще бъде входа за ученици и пенсионери, а феновете на гостуващия Левски ще влизат на стадиона в Сандански срещу входен билет от 4 лева.

 

Интересът към мача е огромен. Феновете от Сандански се готвят трескаво, а от фенклуба дори са се снабдили с нови знамена специално за предстоящия двубой.