2 скарани сексбомби предизвикаха мощна детонация! Бушар взе скалпа на Шарапова

снимка: Инстаграм

Сексбомбата Южени Бушар избухна мощно в най-точния момент. Kанадската красавица победи своята врагиня Мария Шарапова. Бушар от месец насам залива с остра критика и обиди рускинята (заради допинг скандала) и затова срещата им на Мастърса в Мадрид се чакаше с огромно нетърпение.

Двете чаровници предоставиха страхотно зрелище на публиката, а краен победител след драмата бе Бушар. Тя взе скалпа на Хубавата Маша с 2:1 сета - 7:5, 2:6 и 6:4. Секси двубоят продължи почти 3 часа, като всяка минута бе наситена с голям заряд.

Двете тенисистки демонстрираха чудесна игра и майсторски изпълнения. Южени бе по-настойчива в първият сет и го затвори при 7:5 гейма в своя полза. Бившата половинка на българина Григор Димитров бе убедителна във втория сет и след два пробива спечели с 6:2 гейма, за да доведе двубоя до равенство в сетовете – 1:1. Драмата тепърва предстоеше в заключителната част. И двете тенисистки искаха много победата, отказвайки да се предадат.

Южени Бушар първа проби сервиса на съперничката си и поведе с 4:3 гейма, но Шарапова веднага върна пробива. Последва ново повеждане на Бушар за 5:4. Мария вложи всички усилия в следващия гем, поведе с 40:15, но не успя да осъществи нов пробив и въпреки, че спаси първия мачбол за Бушар, при втория капитулира и канадката спечели сета с 6:4 гейма.