
снимка:
ройтерс
Полицията арестува 14 фенове за нарушения на обществения ред по време на дербито между Съндърланд и Мидълзбро. Задържани са привърженици и на двата тима, уточняват органите на реда на Острова.
Като цяло запалянковците са се държали прилично, но проблеми е имало непосредствено след края на срещата, когато част от феновете са се опитали да пробият полицейски заграждения.
За хулиганско поведение и опит за сбиване е арестувано 16-годишно момче, 10 зрители са попаднали зад решетките за неспазване на обществения ред, а други трима ще бъдат разпитвани допълнително.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ