Зверско меле и мощни тупаници при победата на Лудогорец над руснаци (ВИДЕО)

Лудогорец победи Ахмат (Грозни) с 2:0 в последната си контрола, играна в Австрия. Мачът обаче няма да даде каквато и да е информация на българския шампион с това, докъде са стигнали с подготовката си, тъй като нервите и напрежението взимаха превес през 10 минути във второто полувреме. На няколко пъти играчите си скачаха на бой, а дори един от инцидентите предизвика масово меле.

До сериозното сбиване между футболистите на двата отбора се стигна, след като руски играч влезе грубо в краката на Козмин Моци. Защитникът на Лудогорец отнесе и здрав тупаник в лицето. Това предизвика зверско меле. Заради грозните сцени, дори треньорът на "орлите" Георги Дерменджиев нахлу на терена да разтървава биячите.

Вандерсон откри резултата в 24-ата минута, а Марселиньо вкара в 54-ата. Садаев пък удари греда минути преди края на мача.