Жребият определи Цветан Кръстев за главен съдия на Вечното дерби

Цветан Кръстев ще бъде главен рефер на Вечното дерби между Левски и ЦСКА, което започва след броени минути.

Първи асистент ще бъде Диан Вълков, а втори Крум Стоилов. Четвърти съдия в мача е Никола Попов.

Sporta.bgприпомня, че съдийската комисия към БФС определи чрез жребий реферът за дербито само два часа преди мача.

Първият двубой между сини и червени приключи при 0:0, като реваншът днес е с огромно значение и за двата отбора.

Само преди няколко дена Цветан Кръстев бе обявен за подгласник на Георги Йорданов измежду най-добрите рефери в България.

В жребият за рефер на дербито попаднаха тримата най-добри съдии за тази година – Георги Йорданов, Никола Попов и Цветан Кръстев Последните двама вече са ангажирани с последния двубой за годината.

Името на Цветан Кръстев се свързва и с последното дерби между Левски и ЦСКА приключило при резултат 0:0.

Можете да проследите двубоя на живо с коментарите на Sporta.bg!