Жестока издънка вкъщи потопи Юнайтед в скръб

Манчестър Юнайтед стъпи накриво след 1:1 у дома срещу слабака Стоук. В пореден мач методите на мениджъра Жозе Моуриньо не сработват и феновете на тима си тръгват покрусени от "Олд Трафорд".

Юнайтед стартира активно, но ялово през първото полувреме. На два пъти вратарят на гостите Грант се представяше на висота. В началото на второто полувреме "грънчарите" се активизираха и дори владееха топката по-дълго време, но бяха наказани от влезлите като резерви Антони Марсиал и Уейн Руни, когато французинът се разписа след подаване на опитния си съотборник.

Стоук Сити отвърна на удара в 82-ата минута, когато Джо Алън направи добавка на празна врата след като Уолтърс уцели напречната греда. Така шестият Юнайтед има едва 13 пункта, а Стоук е предпоследен със само три точки.