Здравков: Стоичков не е дал мача на Локо (Сф)

Страши-треньорът на Ботев (Вр) Тони Здравков беше доволен, след като неговият отбор спечели с 3:1 мача с Монтана и остана фаворит за оставане в "А" група.

Разликата между Ботев и Локо (Сф) остана 2 точки, след като Литекс загуби от "железничарите", но бившият треньор в Левски беше убеден, че Стоичков не е подарил мача на днешния си съперник.

"Важното е, че победихме. Другите отбори не ме интересуват. Явно интригата се запазва до последния кръг", сподели след срещата Сухия.

"Започнахме силно мача, но след това допуснахме грешка и ни изравниха и до края на полувремето наляхме гипса. Но през второто полувреме коригирахме нещата и успяхме да отбележим още два гола.

"Нашият отбор днес игра на практика без вратар, тъй като Здравко Чавдаров имаше проблем с крака и предупредих нашите играчи да не му връщат топката.

"Познавам добре Христо Стоичков и не вярвам той да е дал мача на Локомотив София", убеден беше Здравков.