Ювентус на практика си гарантира титлата след разгром (ВИДЕО)

Ювентус увеличи на девет точки преднината си на върха в италианската Серия А пет кръга преди края на шампионата, след като смаза Палермо с 4:0 на стадиона си в Торино. „Старата госпожа“ се възползва очаквано от грубата грешка на Наполи късно снощи, които отстъпиха с 0:2 на Интер.

Така, на практика, „нерадзурите“ отвориха пътя на вечния си враг към 32-ра титла, защото Ювентус е със 79 точки на върха след 33 кръга, а вторият Наполи е далеч назад със 70. До края на сезона „бианконерите“ имат само един по-сериозен съперник – Фиорентина, на който гостуват, докато Наполи трябва да се притеснява от визитата си на Рома на „Олимпико“.

Сами Кедира откри резултата за домакините в 10-ата минута, а Пол Погба се разписа за 2:0 в 71-ата. Хуан Куадрадо стана автор на третия гол в 74-ата, а в 89-ата минута Симоне Падоин оформи крайното 4:0.

Juventus 4 - 0 Palermo HD All Goals & Full...by football-goals-live