Вучинич: Няма примадони в Ювентус

Героят на Ювентус Мирко Вучинич възхвали поведението на своите съотборници в мача с Милан и е сигурен, че всеки един от тях е дал всичко от себе си, поставяйки отбора над личните интереси.

Националът на Черна гора влезе като резерва в срещата за Купата на Италия, като в продълженията на двубоя заби победния гол за 2:1 в полза на шампионите, които се класираха за полуфиналите, където ще срещнат Лацио.

"Няма примадони в Ювентус. Всеки тук дава всичко от себе си от първата до последната минута и помага на своите съотборници", заяви Вучинич, цитиран от официалния сайт на "бианконерите".

"Нашият отборен дух прави този отбор уникален", сподели още той, като след това коментира и физическото си състояние, тъй като той все още се възстановява от различни травми.

"Все още не съм на върха на моите възможности, но състоянието ми се подобрява значително, въпреки че все още не съм изиграл пълни 90 минути в който и да е двубой.

"Бих искал да благодаря на медицинския щаб на клуба, който прави всичко по силите си за мен и се справя отлично с това", заяви още Вучинич.

До момента през сезона той има 23 мача за Ювентус, като в тях забоде 7 попадения.