Владислав Стоянов: Надявам се да запазя мрежата си суха

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов очаква серията от "сухи" мрежи на тима в Лига Европа да продължи и след втория мач срещу Черноморец (Одеса). Той обаче добави, че на дневен ред седи основно постигането на втора победа срещу силния украински тим.

"Орлите" посрещат Черноморец на Националния стадион "Васил Левски" в четвъртък (7 ноември) от 20:00 часа. При евентуален четвърти пореден успех в турнира, то Лудогорец ще си осигури класиране на 1/16-финалите.

"Всички футболисти сме подготвени и знаем какво ни очаква. Надявам се да излезем и да покажем това, което показахме в предишните мачове.

Надявам се да победим и аз да запазя мрежата си суха. Това няма да бъде лесно, защото Черноморец е сериозен отбор и разполага с много здрави физически футболисти.

"Това, че все още не съм допуснал гол няма как да не ме ласкае. Дава ми допълнително самочувствие и увереност. Вярвам, че е възможно утре отново да не допуснем гол", каза Владо Стоянов на пресконференцията преди мача.