Виктория волей спечели турнира "Борис Гюдеров"

Отборът на Виктория волей е победител в 12-ия традиционен турнир Борис Гюдеров в Перник. Той достигна призовото място след оспорван финал със Славия, завършил с резултат 3:1 гейма.

Индивидуални призове получиха за най-добър нападател Иван Иванов (Виктория волей), най-полезен състезател - Александър Кордев (Славия), най-добро либеро - Ивайло Лалов (Левски волей) и най-добър разпределител - Димитър Стаменов (Миньор).

Втори остана тимът на Славия. Трето място зае Левски волей, като отборът извоюва превъзходство с две точки от домакина - Миньор, останал четвърти.

Преди това перничани загубиха от Славия с 0:3, а "сините" отстъпиха на Виктория волей с 1:3. Състезанието се организира в памет на големия пернишки волейболист Борис Гюдеров.