(ВИДЕО) Роналдо се завърна с гол от съблекалнята, Реал гази

Само 4 минути бяха нужни на Кристиано Роналдо, за да вкара гол, след като се завърна в игра за Реал М. CR7 бе контузен над 2 месеца и пропусна старта на сезона. Срещу Осасуна на "Бернабеу" обаче топ голаджията показа хищнически инстинкт и откри резултата.

Още до полувремето Реал М поведе с 3:0, като нови попадения добавиха Данило и Серхио Рамос.

През втората част Роналдо бе сменен в 66-ата минута, за да бъде съхранен. Крайният резултат от мача пък стана 5:2 за "белия балет". За домакините голове нанизаха Пепе и Модрич, а за Осасуна точни бяха Риера и Гарсия. Първият профука и дузпа.

По-рано през деня Атлетико М разби като гост Селта с 4:0. В класирането Реал М води с пълен актив от 9 точки след 3 кръга в Примера дивисион. Довечера Барса вероятно ще се изравни с мадридчани, защото домакинства на Алавес.