Шон Малоуни донесе равенство на Уигън 1:1 срещу Куинс Парк Рейнджърс с гол в четвъртата минута на добавеното време, но неговият тим остана в зоната на изпадащите след 32-ия кръг на английското първенство по футбол.

Куинс Парк Рейнджърс изглеждаше сигурен победител след гола на Лоак Реми в 85-та минута, когато французинът се възползва от бърза контраатака и отбеляза великолепен гол във вратата на съперника. Мениджърът Хари Реднап беше определил успеха като "задължителен", но той така и не дойде.

Уигън получи право да изпълни пряксвободен удар в добавеното време, а ударът на Малоуни се оказа неспасяем за бразилския страж на домакините Жулио Сезар.

Големите проблеми за Куинс Парк Рейнджърс започнаха още в 21-та минута, когато домакините останаха с човек по-малко. В тази минута беше изгонен опитният нападател Боби Замора, който игра опасно при високо вдигнат крак срещу испанския халф на съперниците Хорди Гомес.

Резултатът остави Уигън на седем точки пред Куинс Парк Рейнджърс, който се изкачи пред Рединг на предпоследното място в класирането. Уигън е точно под чертата и губи двубоя със Съндърланд по голова разлика.

szólj hozzá: QPR 1-1 Wigan MATCH HIGHLIGHTS