В мач от първия кръг на футболното първенство на Русия отборът на Амкар /Перм/ победи Том /Томск/ с 2:0 с два гола от дузпи на българския полузащитник Георги Пеев - във 2-та и в 10-та минута.

В този мач от руското първенство през цялото време на терена бяха шестима български футболисти: Петър Занев, Захари Сираков, Георги Пеев и Благой Георгиев в отбора на Амкар и Живко Миланов и Пламен Николов в отбора на Том.

Още във втората минута на мача за нарушение на защитника на гостите Владимир Риков бе отсъдена дузпа в полза на Амкар.

Зад бялата точка застана Георги Пеев, който с точен удар в десния долен ъгъл откри резултата - 1:0 за Амкар.

В 10-та минута Владимир Риков игра с ръка в наказателното поле, за което получи червен картон, и бе отсъдена нова дузпа за Амкар.

Бившият български национал Георги Пеев отново бе изпълнител на дузпата и отново бе точен - 2:0 за Амкар. В 72-та минута Живко Миланов получи жълт картон.