(ВИДЕО) Чочев заби велик победен гол в 120-ата минута за Палермо и стана герой

Българският полузащитник Ивайло Чочев се разписа победно за Палермо, а тимът му елиминира с неговото попадение Бари в третия кръг на турнира за Купата на Италия. След сухи 120 минути българският национал вкара с удар извън наказателното поле.

Той получи топката от дясно, завъртя се и стреля, а лек рикошет в защитник на гостите беше достатъчен, за да направи топката неспасяема- 1:0 за Палермо в 122-ата минута и класиране напред. "Отборът ни е добър. Очакванията ми за сезона? Ние сме длъжни да бъдем по-добре от миналата година. Сега сме много по-сплотени, добър колектив.

"Как се интегрират новите?! Те са добри момчета и футболисти. Надявам се, че ще ни помогнат да повишим класата на отбора, заяви Чочев след края на мача, цитиран от Медиогол. В неделя за Купата на Италия ще играе и Александър Тонев с новия си отбор. Калабрийците от Кротоне гостуват на отбора на Верона, изпаднал от Серия А миналата година.