Интер завърши наравно 3:3 като гост срещу Торино в зрелищен мач от осмия кръг на италианското първенство.

Още в петата минута вратарят Самир Ханданович фаулира в наказателното поле Алесио Черчи и получи директен червен картон. Заменилият го Хуан Пабло Карисо спаси дузпата, бита от Черчи.

В 21-ата минута домакините поведоха чрез Александър Фарнеруд, който се разписа с удар отблизо. Малко преди края на полувремето Фреди Гуарин изравни с ножичен удар.

Осем минути след началото на втората част Чиро Имобиле отново даде аванс в полза на "биковете". В 55-ата минута Родриго Паласио пак изравни след грешка в защитата на Торино.

В 71-ата минута Паласио изведе гранда от Милано напред в резултата, но в последните секунди на двубоя Никола Беломо изравни за крайното 3:3.

Интер се намира на пето място в класирането с актив от 15 точки, докато Торино заема десетата позиция с пет точки по-малко.