Вибратор се оплете в мрежата на Тибо Куртоа (СНИМКА)

снимка: twitter.com

Вратарят на Челси Тибо Куртоа трябваше да вади топката от мрежата си след гола на Хавиер Ернандес при равенството 1:1 срещу Уест Хем у дома. Не това обаче бе най-неприятната част за белгиеца след изравнителното попадение на Чичарито, тъй като в мрежата му се оплете секс играчка, хвърлена от пощурели фенове на "чуковете".

През втората част Куртоа бе с гръб към привържениците на гостите, които толкова полудяха след гола на своите, че "възнаградиха" вратаря на Челси и му отправиха недвусмислено послание.

Снимка от вибратора в мрежата на белгиеца се появи днес в една от страниците за новини, свързани с Уест Хем в "Туитър".

Иначе след този злощастен равен резултат "сините" от Лондон загубиха всякакви шансове за топ 4. В момента те са на 5-а позиция с 57 пункта, а 4-ият Тотнъм има 10 точки повече. До края на сезона остават 6 мача, а в предния кръг "шпорите" удариха Челси с 3:1 като гости.

Снимка: Twitter