Венци Василев: Сами си направихме мача труден

Десният бек на ЦСКА Венцислав Василев е категоричен, че „червените“ сами са си направили мача с Нефтохимик труден и затова са повели в резултата чак в 80-ата минута.

Както е известно, ЦСКА се завърна в топ 3 след трудно изкован успех с 3:1 на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен над новака в елита.

Изумителен гол от центъра пък изненада 31-кратните шампиони в 17-ата минута, но с попадения на Мартин Петров, Емил Гъргоров и Валентин Илиев „армейците“ осъществиха пълен обрат.

"Сами си направихме мача труден. Нефтохимик ни вкараха гол след наша грешка.

Важното е, че успяхме да обърнем мача. Не сме подценили съперника, но някакси не ни се получаваше играта през първото полувреме.

Мартин Петров е голяма фигура, много добър футболист. С неговия хъс успява да мотивира всички", коментира Василев, цитиран от БТА.