Велик, чудесен, брилянтен гол класира Виляреал напред в ЛЕ (ВИДЕО)

Виляреал се класира за 1/16-финалите на Лига Европа след много мъчен домакински успех с 2:1 срещу гранда Стяуа в среща от група "L".

Испанците излязоха напред в резултата още в 16-ата минута, когато Сансоне засече центриране на Марио Гаспар. До края на първата част "жълтите" бяха по-дейният отбор, но така и не стигнаха до второ попадение.

През втората част гостите се активизираха и в 55-ата минута резервата за букурещкия тим Аким изравни с глава.

Последва натиск на Виляреал, който даде резултат в 88-ата минута. Ману Тригерос се разписа, прехвърляйки противниковия страж с удар извън наказателното поле. Наистина брилянтно попадение, което малко играчи в света са способни да си позволят д апробрат, камо ли да реализират.

С този успех Виляреял завършва на второ място в краното класиране с актив от 9 точки. Първи е Османлъспор, който се наложи като домакин на Цюрих с 2:0.