Ван Гаал се изрепчи: И баба ми знае, че трябва да атакуваме повече

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал заяви, че няма нужда феновете на тима да му напомнят, че отборът трябва да атакува повече.

Вчера "червените дяволи" победиха трудно Уест Бромич Албиън с 2:0, като второто попадение дойде от дузпа.

Така, както и в предишните си мачове, Юнайтед владееше топката през по-голямата част от времето, но така и не организира опасна голова атака пред вратата на Боаз Майхил до 52-рата минута, когато Джеси Лингард откри резултата. В последната минута на срещата Хуан Мата пък бе точен от бялата точка, след като Антони Марсиал бе спънат в наказателното поле.

"Винаги съм доволен и се опитвам да послушам това, което феновете искат. Според мен обаче те са повлияни от изказването на Пол Скоулс и от това, което медиите пишат.

Но те също трябва да анализират мача. Ако крещат "атака, атака, атака" в продължение на 85 минути, това значи ли, че ние трябва да се защитаваме 5 минути?

Те искат ние да разберем, че трябва да вкараме повече голове. Майка ми знае това, баба ми знае това, всеки знае, че головете са най-важното нещо", сподели Ван Гаал след победата вчера.