Валери Божинов поигра 27 минути за загуба на Виченца

Българският национал Валери Божинов игра 27 минути за Виченца, който претърпя минимално домакинско поражение от Сасуоло в среща от 27-ия кръг на Серия Б.

Гостите от Сасуоло, които са на 1-о място в класирането с 61 точки вече, спечелиха с 1:0 благодариение на гола на Доменико Берарди четири минути преди края.

Виченца пък остава в зоната на изпадащите- на 20-о място от 22 отбора с 25 точки, на 1 от Бари, който е точно пред тях.

Божинов се появи на терена на мястото на 36-годишния ветеран Симоне Тирибоки, но нямаше кой знае какви опции за реализиране.

Самият Божинов проби в 83-ата минута по дясното крило и центрира, но никой не засече подаването му. Само след 3 минути гостите логично стигнаха до победата.