В Сити разочаровани от глупавите грешки срещу ПСЖ

"През първата част направихме лоша грешка и ако искаме да останем в турнира, трябва да спрем с тези изпълнения", коментира мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини след равенството 2:2 с ПСЖ.

"Гражданите" поведоха на "Парк де Пренс" с гол на Кевин де Бройне, но след това Фернандо изгуби топката пред наказателното си поле за изравнителния гол на Златан Ибрахимович.

"През първата част направихме лоша грешка и ако искаме да останем в турнира, трябва да спрем с тези изпълнения. Вторият гол на ПСЖ бе от засада.

Там грешката не бе на защитата, а на страничния съдия. Важното е, че показахме характер, защото не е лесно да се възстановиш след такива два гола. Този отбор има характер и винаги се опитва да атакува", сподели Пелегрини след срещата.