Трета загуба в последните 4 мача за Франция (ВИДЕО)

Албания се наложи с 1:0 над Франция в контролна среща, като за домакините на предстоящото Европейско първенство това е трета загуба в последните четири мача. За Дидие Дешан тази загуба трябва да бъде още по-силен сигнал от поражението с 3:4 от Белгия миналата седмица.

Албанците напълно заслужено поведоха в резултата в 44-ата минута. Разписа се халфът Ергис Каче, който беше точен с чудесно изпълнение на свободен удар, пратил топката в горния ляв ъгъл. Домакините можеха да открият резултата в 26-ата минута, но вратарят Юго Лорис извади страховит удар на Ермир Леняни. Матийо Валбуена можеше да изравни в 76-ата с идентично изпълнение на свободен удар като това на домакините, но вратарят Етрит Бериша спаси.

Нападателят на Лион Набeл Фекир и халфът на Ювентус Пол Погба, и двамата влезли като резерви, също пробваха късмета си от статични положения, но топката все летеше над гредата. Две минути преди края на мача Погба можеше да насочи топката с глава, но отново Бериша се намеси майсторски.

"Изобщо нямаше никаква агресия в играта ни, прекалено лежерно отношение на нашите футболисти. Не видях никакво влагане в играта, никакво желание да се спечели, оплака се от поведението на своите селекционерът Дидие Дешан.

Goal Kace - Albania 1-0 France - 13-06-2015by Bayeo