Топ 5 на головете във Висшата лига от уикенда

И 13-ият кръг на английската Висша лига не мина без красиви попадения и драматични развои на мачовете.

Челси се нуждаеше от късен обрат, за да заличи пасива си срещу Саутхямптън, който попари „Стамфорд Бридж“ още в 12-ата секунда.

Тотнъм и Манчестър Юнайтед направиха зрелищно реми 2:2, а Ливърпул се сгромоляса като гост на непретенциозния Хъл Сити (1:3).

Ето и поредното издание на класацията Топ 5 на головете от уикенда в Премиършип:

5. Арън Рамзи – Арсенал срещу Кардиф

Разми вкара дежурния си гол за „артилеристите“, които спечелиха рутинно визитата си в Уелс с 3:0.

4. Крис Брънт – Уест Бромич Албиън срещу Нюкасъл

У.Б.А загуби гостуването си на „Сейнт Джеймсис Парк“ с 1:2, но голът на Брънт бе наистина великолепен

3. Джон Тери – Челси срещу Саутхямптън

Тери ознаменува юбилейния си мач номер 400 в първенството на Англия с важен гол за 2:1 срещу коравите гости на „Стамфорд Бридж“.

2. Муса Сисоко – Нюкасъл срещу Уест Бромич Албиън

Французинът за малко не скъса мрежата срещу УБА с победния си гол за 2:1 в 56-ата минута – негов първи за този сезон.

1. Сандро – Тотнъм срещу Манчестър Юнайтед

Сандро направи страхотен пробив и с още по-впечатляващ изстрел препарира Давид де Хеа, за да даде аванс на „шпорите“ в дербито с Юнайтед. За съжаление на домакините, само 4 минути по-късно Уейн Рууни изравни за 2:2 от дузпа.