Стойчо Младенов: Нападателите ни са длъжници

Старши треньорът на ЦСКА заяви, че отборът му не е победил Черно море, защото нападателите му не са си свършили работата. Двубоят на "Тича" завърши 0:0, като домакините изпуснаха дузпа през второто полувреме.

"Мисля, че в по-голямата част от мача доминирахме. За съжаление в крайната фаза нямахме тази настойчивост и упоритост, за да спечелим. Стана бърз и интересен мач, но мисля, че нападателите ни са длъжници в този мач", каза Младенов.

"Нека да не коментираме съдиите. Всеки си има свои виждания и разбирания. Предпочитам да коментирам играта.

В никакъв случай еуфорията от мачовете с Левски не е дошла в повече. Днес изиграхме добър мач, но тримата ни нападатели не бяха това, което трябваше. Не бяхме толкова настоятелни, за да се поздравим с успех.

Направихме всичко възможно, за да спечелим мача. Във Варна се играе трудно. Този мач е вече история. Оттук нататък възстановяваме играчите и мислим за мача с Лудогорец", добави треньорът на "червените".