Стойчо: 1:0 ми е любимият резултат

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов очаквано бе изключително щастлив от драматичната победа на „червените“ с 1:0 във Вечното дерби над Левски, което е трети пореден успех за 31-кратните шампиони над съперника през този сезон.

В 5-та поредна среща „сините“ не успяха да разпечатат вратата на противника си, като Екзекутора подчерта, че 1:0 му е любимият резултат.

„Чудесна победа. Това ми е любимият резултат – 1:0. Второто полувреме и първите 20 минути ние бяхме тези, които диктувахае на терена. Очаквах по-рано да вкараме, имахме шанса да вкараме в последната минута“, започна Стойчо Младенов.

„Мисля, че показахме, че и с резервите може да бием в Левски, без да искам да обидя футболистите днес. Момчетата доказаха, че заслужават да са в ЦСКА, доказаха, че имат за какво да са при нас и могат във всеки един момент да се прояват.

Очаквам същото себераздаване в следващите мачове – армейският дух е на лице. Всички сме едно цяло – фенове, футболисти, треньори, ръководители клуб, мобилизираме всички с такива победи.

Левски 5-ти мач вече не може да вкара гол – дай, Боже, още толкова да не могат да вкарат, но всичко зависи от нас.

Левски за трима футболисти от А група дадоха 500-600 хиляди евро, а ние нямахме един лев да купим някакви хора, имахме желание да вземем Венци Христов, но не се получи, просто нямахме пари.

Принуждаваме футболисти като Омар Косоко и Емил Гъргоров да играят като централни нападатели, но без типичен таран се вижда, че ЦСКА не е съвсем същият. Но ще продължаваме да се борим.

На феновете искам да кажа, че ги обичам и съм им верен до гроб, те го знаят“, завърши Младенов.