Стоилов: Дано с Лудогорец имаме повече късмет

Старши-треньорът на Ботев (Пловдив) Станимир Стоилов си пожела повече късмет пред гола във финала в турнира за Купата на България срещу Лудогорец в четвъртък, октолкото имаха „канарчетата“ срещу ЦСКА днес при равенството 0:0.

Александру Куртеан нацели гредата в 93-ата минута и пропусна да донесе победа на домакините в последния им мач от тазгодишния шампионат.

„Можем да играем по-добре и да си реализираме положенията, които създаваме. Дано на финала да имаме повече късмет“, коментира Стоилов пред камерата на NEWS7. “Забелязвам, че в последните мачове нападателите ни не вкарват положенията, затова срещу Лудогорец се надявам да отбележим гол.

На нашия стадион пред собствена публика винаги играем по-добре“, отчете треньорът на Ботев.