Сънс и Филаделфия с първи победи в НБА

Филаделфия и Финикс записаха първи победи за сезона в НБА. Фили се наложи над Детройт с 86-97 като гост, след трипъл-дабъл на Бен Симънс - 21 точки, 12 борби и 10 асистенции. Джоел Ембидзавърши с 30 точки и 9 борби за успеха. За Детройт Андре Дръмънд приключи с 14 точки и 14 борби.

Филаделфия стартира отлично срещата и още след първото полувреме имаха добър аванс. Домакините направиха силна трета част, но накрая отново Сиксърс имаше добър завършек.

Финикс и Сакраменто направиха страхотен мач, в който домакините се наложиха със 117-115. Финикс бе на път да пропилее аванс от 22 точки, но удържа опита за обрат на Сакраменто в края. Девин Букър вкара 22 точки за успеха, Маркис Крис добави 19. Гарет Темпъл реализира 23 за Сакраменто.