След усмивките идват и сълзи: Депортиво сгази жалка Барса

Депортиво Ла Коруня свали Барселона на земята. Насред Ла Коруня "депро" посрами Барса и им тегли здрав бой. Домакините победи с 2:1 в мача от 27-я кръг на Ла лига.

Така само няколко дни след грандиозната победа с 6:1 над ПСЖ в ШЛ, Барса падна от висoко, което може да им коства титлата в Ла Лига.

Резултатът откри Хоселу в края на първото полувреме.

В началото на втората част Барса се върна в мача с гол на Луис Суарес. Това обаче бе и най-хубавото от каталунците през целия двубой. В 74-ата минута Алекс Бергантинос се възползва от разбъркване в наказателното поле и с глава отново изведе Депортиво напред в резултата.

Барса за сега остава на върха с актив от 60 точки, но Реал играе по-късно тази вечер и може да се качи на лидерската позиция. "Белите" са с цели два мача по-малко и имат 59 точки.