Славия удари нулите в контрола със сръбски средняк

Славия направи равенство 0:0 като домакин срещу елитния сръбски Раднички (Ниш) в приятелска среща. Дебют за най-стария столичен клуб направи нападателят Сулейман Траоре. "Белите" можеха да триумфират в срещата, но Галин Иванов профука с лека ръка най-чистото положение в мача още във втората минута.
След почивката треньорското ръководство на Славия направи общо седем промени в състава, а между появилите се на терена бяха каращите пробен период Георги Георгиев и Стефан Стаматов.
В момента Раднички е на 6-о място в Сърбия с 21 точки от 12 изиграни срещи. Славия пък е на 10-а позиция в родния елит, като след 11 мача събра актив от 12 пункта.
В събота славистите ще играят контролен двубой у дома с втородивизионния Оборище (Панагюрище). Мачът е от 15:30 часа отново на стадион "Славия".

Състав на Славия: Емануеле Джерия, Юлис Ндонг, Костадин Велков, Матеус Биси, Михаил Венков, Стефан Велев, Емил Мартинов, Иван Минчев, Чигози Мба, Галин Иванов, Сулейман Траоре