Симулира ли Роналдо в наказателното поле на Селта? (ВИДЕО)

Той просто не спира да вкарва!

Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо наниза три гола при домакинския успех на Реал Мадрид с 3:0 над Селта в Примера Дивисион, като по този начин португалецът счупи и рекорда за най-много хеттрици в историята на испанския шампионат - 23.

Португалецът увеличи и головия си актив в Примера за този сезон на цели 23 попадения, като головете му във всички турнири вече наброяват 29.

Първото попадение на "седмицата" срещу Селта падна след изпълнение на дузпа, която самият той успя да си спечели десет минути преди почивката.

Тогава Кристиано падна на тревата след контакт с бранител на гостите, а мнозина обвиниха звездата на "лос меренгес" в грозна симулация.

Повторенията показаха, че контакт между двамата футболисти действително има, но дали Роналдо не падна твърде лесно на земята?