Сашо Станков: Атакувахме хаотично

снимка: lokomotivpd.com

"Изиграхме слабо първо полувреме, не изглеждахме добре на терена, не се получаваха нещата. И е нормално с тази игра да получим гол. През второто полувреме демонстрирахме повече амбиция, желание и мога да кажа, че гостите не минаха центъра, бяха първите думи на старши треньора на Локомотив Пловдив Александър Станков.

Той не беше доволен и от второто полувреме, като заяви, че атаките били хаотични, макар и непрекъснати и създали напрежение пред бургаската врата.

"Атакувахме малко хаотично. Нямаше го необходимият ред в нашите атаки и все пак имахме 4-5 чисти положения. Хубаво е, че в края вкарахме гол, но в желанието си да победим, можеше и да загубим.

Вярно, взехме точка, но това никак не ме удовлетворява. Пропуснатото през първата част няма кой да го компенсира. Видяхте ЦСКА колко трудно победи Черноморец дори с късмет. Те играят за своето спасение, за тях този мач беше Рубикон.

Не пресирахме противника през първата част, след почивката пропуснахме абсолютно 100-процентови положения. Играехме с дълги топки към нападателите, което не е нашият стил.

От Спас Делев може още много да се желае. Още не е свикнал с начина на игра на нашия отбор, но имаше старание от негова страна. Иначе всички знаем на какво е способен той", завърши Станков.